POWER YOGA

kurz
Je cvičební styl vycházející z klasické yogy zaměřený hlavně na protažení.

Power yoga je cvičební styl, který je zaměřený na protažení a posílení celého těla. Je to styl, který využívá některých pozic z klasické jógy, ty byly upraveny do "silového" systému, byly přidány další pozice a byly uplatněny znalosti z oblasti rehabilitace a strečinku.

Základ cvičení tvoří pozdrav slunci, do kterého jsou vkládány jednotlivé pozice (asány). Pro zpevnění těla a bezpečné provedení jednotlivých pozic je důležitý zpevněný střed těla (cor -svaly pánevního dna, bránice, břišní a zádové svaly.) Součástí jsou také kompenzační a strečinkové cviky, cviky sloužící k protažení a posílení a závěrečná relaxace.

STRUKTURA LEKCE
5 min. zahřátí a rozcvičení svalů i kloubů, hlavní část se zaměřuje na nauku dýchání,
protažení a posílení při doprovodu hudby, která je však kulisou, ale tempo neudává, každý cvičí dle svých schopností a pocitů, Tato hlavní část trvá 35-50 minut. Závěr lekce tvoří relaxace.

PŘÍNOS
Efektivní odbourání bolesti zad
Zvětšení Flexibility (ohebnost těla a pružnost)
Zlepšení dýchání
Zpevnění středu těla - cor
Odstranění chybného držení těla
Uvolnění zad a páteře
Zvýší schopnost koncentrace a soustředění
Výborný strečink a relax.
Efektivní protažení svalů. 


PRO KOHO

Pro všechny.


PRO KOHO NE

Pokud trpíte hypermobilitou, konzultujte s lékařem. Pro ty jež mají výhřez ploténky !
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny - pouze pro pohyb mimo tělocvičnu (cvičí se bez bot), raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití. 


MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
Obchodní akademie Česká Lípa, nám. Osvobození 422, 470 01 Česká Lípa (zrcadlový sál), Pondělí 16:30-17:25  a 17:30 - 18:25 h. (Natka)

CENA
Kurz - platba za 10 lekcí / 600,- /lekce 60,- Kč. Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !