A FITNESS 

Svatopluka Čecha 951/11, Česká Lípa 

SOŠ a SOU Česká Lípa

ul. 28. října 2707, Česká Lípa, malá tělocvična v 1. patře


ZŠ Praktická škola a MŠ, Česká Lípa,
Moskevská 679,
příspěvková organizace 

AKTUALITY U NÁS

Pokud jste členem našeho sportovního klubu dostane se vám několik výhod, jednou z výhod jsou přibližně čtyři lekce v měsíci zdarma.

TBC TRAINING

14.09.2018

Je dynamické cvičení s fitness nářadím zaměřené na posílení celého tělaJe to nejlepší tréninková metoda sloužící k procvičení celého těla, od tohoto komplexního zatížení vznikl i název TBC TRAINING = Total Body Concept TRAINING. V této lekcí instruktor volí kruhový trénink, funkční trénink, Tabata trénink aj. k dosáhnutí vašich cílů. Cvičení je...

Na 27.10.2018 (sobota) jsme si opět připravili na ZŠ Jižní - HOLÝ VRCH dvě cvičební hodinky,)První lekci si zacvičíme TABATU, trochu jinak než na minulé akci :) Máte se na co těšit.

Druhou hodinku si už trochu odpočinete, posílíte si střed těla CORE, budeme se soustředit na břicho a záda ! Cvičení, které by měl znát každý a pravidelně...

Uteklo to jako voda, zažili jsme spolu zase kousek života a procestovali kousíček světa, dobře jsme si zacvičili a děti si zasoutěžily, bylo nám spolu tak krásně, že návrat do reality je trochu jako pěst na oko :) Děkujeme všem, kteří byli u toho :))

Dotazy a rezervace:

Andrea Loulová, Tel. +420 604 183 280, E-mail: aloulova@seznam.cz