CVIČENÍ XXL

kurz

Cvičení s vlastní vahou a cvičebními pomůckami, bez choreografie s kontrolou TF = tepové frekvence, která se musí pohybovat v aerobním /spalovacím/ pásmu

Jedná se o speciální program, jehož cílem je odbourat přebytečná kila a dostat se do formy a tím pádem zlepšit i svůj vzhled a upevnit zdraví! Je řada cviků a cvičebních metod, které jsou pro vhodné, není důvod, aby lidé s nadváhou nebo netrénovaní necvičili. Cvičení není švihové, ale spíše plynulé. Intenzita je nižší než u aktivních sportovců, Pohyb je zaměřen na udržování stálé tepové frekvence po co nejdelší dobu, aby to mělo efekt snížení váhy.

Obezita nevypadá moc hezky a je provázena mnoha komplikacemi. U obézního člověka bývají přítomny vysoké hodnoty cholesterolu, onemocnění srdce a cév a cukrovka 2. typu. Člověk s nadměrnou hmotností působí také potíže svým kloubům na dolních končetinách. Dlouhodobá velká zátěž těchto kloubů se projeví časnějším nástupem artrózy. Ale dost zastrašování!! MY MÁME ŘEŠENÍ !!!!

STRUKTURA LEKCE
Warm up 5-12 min. - zahřátí, rozcvičení svalů a kloubů jejich uvolnění, protažení, hlavní část 35 - 40 min. je cvičení podle instruktora, který vede lekci v takové tepové frekvenci aby tělo spalovalo, cviky jsou jednoduché a volené tak, aby nepřetěžovaly velké nosné klouby a záda. V lekci procvičíte kompletně celé tělo. Závěr lekce tvoří strečink a relax.

PŘÍNOS
Spálení podkožního tuku

Redukce stresu

Mozek a tělo v kondici
Podpora imunitního systému
Lepší spánek
Eliminace nebezpečí zraněn
Lepší vzhled
Posílení srdce a celého oběhového systému
Snížení množství nebezpečného cholesterolu
Snížení vysokého krevní tlaku


PRO KOHO

Pokud trpíte nadváhou nebo se chcete dostat do formy po dlouhé sportovní přestávce nebo jste po porodu (samozřejmě po ukončení šestinedělí), jste začátečník nebo nejste pohybově nadaní volte právě tuto lekci a zlepšete si své zdraví !!!

PRO KOHO NE
Pro kardiaky, diabetiky, pro ty jež mají poranění, které potřebuje speciální a individuální přístup neo rehabilitaci !

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR

SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa Pátek 17:30-18:25 h. (Marťa)  pokračujeme V ZÁŘÍ 2019

CENA 
platba za 10 lekcí / 600,- /lekce 60,- KčPokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !