HATHA JÓGA

kurz

Je to specifický systém, jehož hlavní součástí jsou ásany - pozice těla  pránájáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli). 

Cílem Hatha jógy je očista těla a ducha podle těch samých principů, které popisuje Pataňdžali ve svých Jóga sútrách. Na Západě je Hatha jóga často spojována s filosofií jógy, jejíž podstatou je obnovení spojení individuálního Já (átman) s universálním Bytím (paramátman), které vede k osvícení
Hlavním důvodem k praktikování Hatha jógy na Západě je zlepšení mentálního a fyzického zdraví. STRUKTURA LEKCE 
Lekce začíná dechovým cvičením, zlepšováním koncentrace, správným postavením, oproštěním od starostí a stresu, řádným protažením a postupným zahřátím, úvod má různé trvání. 

Hlavní část a meditace

PŘÍNOS

Efektivní odbourání bolesti zad

Zvětšení Flexibility (ohebnost těla a pružnost)Zlepšení dýcháníZpevnění středu těla - corOdstranění chybného držení tělaUvolnění zad a páteřeZvýší schopnost koncentrace a soustředěníVýborný strečink a relax.Efektivní protažení svalů. 


PRO KOHO

PRO KOHO NE


S SEBOU 

Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny . jen na přecházení mimo tělocvičnu, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití .. jo a dobrou náladu :)

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa
Čtvrtek  18:00-18:55 h (Petra)

CENA  KURZ 
platba za 10 lekcí / 600,- /lekce 60,- Kč
Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?

Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !