TBC TRAINING

kurz
Je dynamické cvičení s fitness nářadím zaměřené na posílení celého těla 

Je to nejlepší tréninková metoda sloužící k procvičení celého těla, od tohoto komplexního zatížení vznikl i název TBC TRAINING = Total Body Concept TRAINING. V této lekcí instruktor volí kruhový trénink, funkční trénink, Tabata trénink aj. k dosáhnutí vašich cílů. Cvičení je velice, velice rozmanité a tím pádem i zábavné ! Důležitým faktorem je rychlost provádění daného cviku, zátěžový stupeň a správná technika. Na techniku provedení instruktor velice pečlivě dbá! Hudba je motivujícím prvkem v lekci, ale není třeba jít přímo do jejího rytmu.

Jednotlivec nemusí přizpůsobovat skupině! Každý si cvičí dle svých možností, chuti a schopností.

STRUKTURA LEKCE
5-10 min zahřátí, příprava svalů a kloubů na následující zátěž, po té následuje hlavní část, která může být různorodá, vše záleží na tréninkové přípravě trenéra, závěr lekce se neobejde bez závěrečné relaxace, uklidnění, protažení.

PŘÍNOS
Spalování tuků
Celkové posílení organismu
Důkladné procvičení všech svalů v těle
Zlepšení síly a kardio systému
Nárůst svalové výkonnosti
Tvarování a zpevnění těla
Zvýšení fyzické kondice
Celkové posílení organismu


PRO KOHO
Pro začátečníky, pokročilé, sportovce i pro ty jež mají zdravotní problémy, vždy se najde náhradní cvik, který je ideální !

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
SOŠ a SOU Česká Lípa ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa
Čtvrtek 19:00 - 19:55 (Monča)

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí / 600,- /lekce 60,- Kč. Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !