KURZ CVIČENÍ DĚTÍ OD 4-6 let

Od září bychom chtěli otevřít cvičení pro předškoláky, máme nově v nabídce kurz SPORŤÁČEK. Cvičení dětí od 4 do 6 let. Otevřeme jej pokud se přihlásí 13 dětí. 
Cvičení bude bez doprovodu dospělého, ale pokud budete chtít zůstat můžete :) 

Kurz cvičení pro děti předškolního věku od 4 do 6 let je zaměřený na všestranný pohybový rozvoj dětí a utváření kladného vztahu k pravidelnému zdravému pohybu. Děti se naučí cviky pro správné držení těla, hravou formou se děti protáhnou, odreagují a naučí cviky ke správnému psychomotorickému vývoji. Dostatek příležitostí k pohybovým aktivitám a novým zkušenostem příznivě působí na zvýšení sociální stability.
Již v těchto sportovních začátcích se dá rozpoznat k jakému dítě inklinuje pohybu a dle této zkušenosti můžete jeho sportovní schopnosti rozvíjet v kroužku, který se zaměřuje na konkrétní sport. Metodika vedení kurzu byla vytvořena na základě teoretických znalostí a praktických zkušeností provozovatele kurzů a odborných publikací, kurzy jsou vedeny pod odborným dohledem a navíc se zde děti setkají s velkým množstvím vhodných pomůcek,
Děti cvičí sami bez doprovodu, ale víme, že 45 minut je celkem málo pro doprovod, který děti přivede, proto máte možnost zůstat s dětmi a zapojit se do lekce.


 MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR

SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa
Čtvrtek 17:00-17:45 h (Marcela)

CENA

KURZ - platba za 10 lekcí /500,- /lekce 50,- Kč / dítě a doprovod. Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !